Våre hus arrangerer mye i løpet av et år. Vi er alltid glade for å høre fra deg. Ta gjerne kontakt med oss!

Generelt:

Billettkontorets åpningstider:
Tirsdag til fredag fra 14:00 til 17:00 og 1.5 time før forestillinger. 

Telefon: 32 21 31 00

Billettkontoret er lokalisert i Drammen Teater, til venstre for teaterbaren.

Kurs og konferanse:
e-post: konferanse@drammenscener.no

Øvre Torggate 17
3017 Drammen

post@drammenscener.no
telefon: 32 21 31 00
chat: Facebook Messenger

Union Scene
Grønland 60
3045 Drammen

Ansatte:

Knut Harald Pleym
Daglig leder
e-post: knut@drammenscener.no
telefon: 9088 7204

Hanne Falch
Programsjef – produsent, Drammens Teater
e-post: hanne@drammenscener.no
telefon: 9328 1434

Tore Narverud
Produsent lokalt, amatør og frivillig kulturliv
e-post: tore@drammenscener.no
telefon: 9001 1127

Anniken Dahl Lefranc
Markedssjef
e-post: anniken@drammenscener.no
telefon: 9241 1448

Joakim Killingberg
Digital markedsføringsansvarlig
e-post: joakim@drammenscener.no
telefon: 9229 8327

Tor Egil Heiskala
Teknisk sjef
e-post:
toro@drammenscener.no
telefon: 9922 3222

Hilde Langen
Regnskapssjef
e-post: hilde@drammenscener.no
telefon: 9073 2612

Monika Sandvold
Avdelingsleder for kurs/konferanse/event
e-post: monika@drammenscener.no
telefon: 9927 7249

Mari Odland
Konferanseprodusent 
e-post: mari@drammenscener.no
telefon: 9575 5934

Christian Noer Johannessen
F&B Manager
e-post: christian@drammenscener.no
telefon: 9285 9161

Bass Seck
Hovmester
e-post: bass@drammenscener.no
telefon: 9163 5464

Kitty-Line Bråtet
Lønn og administrasjon
e-post: kitty@drammenscener.no
telefon: 4001 1418

Anette Martinsen
Regnskapsmedarbeider
e-post:
anette@drammenscener.no
telefon: 9936 1152

Anne Sofie Gundersen
Regnskapsmedarbeider
e-post: anne-sofie@drammenscener.no
telefon: 9227 9969

Guro Sandmo Kristoffersen
Arrangementskoordinator
e-post: guro@drammenscener.no
telefon: 4130 2636

Ernst Greger Hagby
Lyd- og scenetekniker
e-post: ernst@drammenscener.no
telefon: 4767 7538

Ståle Kilen
Lys- og scenetekniker
e-post: staale@drammenscener.no
telefon: 9015 1743

Tormod Riseng
Lyd- og scenetekniker 
e-post: tormod@drammenscener.no
telefon: 9586 1512

Petter Grimstad
Lydtekniker – lydansvarlig Union Scene 
e-post: petter@drammenscener.no
telefon: 4118 6290

Tommy Arschim
Lystekniker – lysansvarlig Union Scene
e-post: tommy@drammenscener.no
telefon: 9362 3898

Tony Ingibergsson
Lydtekniker/driftstekniker
e-post: tony@drammenscener.no
telefon: 4163 3217

Thomas Evensen
Lyd/lys/scenetekniker
e-post: thomase@drammenscener.no
telefon: 9341 2755

Turgay Bulut
Driftstekniker
e-post: turgay@drammenscener.no
telefon: 9135 8354

André Stamnes
Driftstekniker
e-post: andre@drammenscener.no
telefon: 4032 9645

Kenneth Andreas Larsen
Billettselger

Senija Tucak
Renhold/konferansevert

Zaw Kyaw
Driftsmedarbeider

Mien Thi Doan
Renhold

Ayse Emeci
Renhold

Britt Evelyn Josefsen
Renhold